דרושות נערות ליווי

דרושות נערות ליווי – משרדי ליווי היוקרתיים והאקסקלוסיביים ביזנס ליידיז מחפשים מלאכיות חדשות.

אם את מעל גיל 18, זוהרת וסקסית, אינטיליגנטית ומוכשרת אנחנו מחפשים בנות איכותיות מקצועיות ואמינות שיהיו חלק מהצוות המשובח שלנו.

אנחנו צריכים בנות כישרוניות עם מיומנויות חברתיות גבוהות ועם תשוקה חזקה בהן, אנחנו מקבלים את כל סוגי הנערות, מוצא אקזותי ושפה נוספת רק ישפר את התנאים שלך, אנחנו מתייחסים לכל בחורה בכבוד המגיע לה ותומכים ועוזרים לה עם כל בקשה בין אם היא אישית או מקצועית והבנות הוותיקות יותר עוזרות גם כן.

כל נערת עוברת הכשרה מקצועית לפני שהיא מתחילה לעבור, המוניטין שלנו בביזנס ליידיס חשוב לנו מאד ולכן נוודא ונדאג שכל בחורה תרגיש מרוצה בשליטה ומסופקת מעבודתה ושתספק את השירות האיכותי ביותר.

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותי ליווי יוקרתיים מכל מיני סוגים כמו לדוגמה מופעי חשפנות, מופעי לסביות, סאדו, עיסויים ארוטיים, זוגות ועוד. כל נערה בוחרת אילו שירותי ליווי היא מוכנה להציע ולא מחוייבת להציע את כולם. לדוגמה אם נערה לא נמשכת לנשים היא לא תהיה מחוייבת לספק מופעי לסביות או שרות לנשים.

אנחנו דיסקריטיים מאד, שומרים על סודיות גבוה מאד ולא חושפים את זהות הנערה לשום לקוח או חברה אחרת. כל נערה תתבקש למצוא שם כינוי שייצג אותה וילווה אותה בתור נערת ליווי, אנחנו מטשטשים את פני הנשים בתמונות אבל מומלץ להשאיר תמונה לא מטושטשת שכן זה מעלה את אחוזי הביקוש פי כמעט 3 לפי הסטטיסטיקות שלנו.

מובטח שכר גבוה מאד וקבוע כאשר הנערות שיצליחו יעלו לדרגת של נערות וי איי פי והשכר השעתי שלהן יכול לעלות במאות עד אלפי שקלים לשעה בודדה אחת. חלק גדול הבנות שלנו נהנות מהכנסות מאד גבוהות בזכות המקצוע ויכולות להרשות לעצמן מכוניות דירות בגדים ובילויי אטרקטיבים ללא הפסקה.

בנוסף השעות וימי העבודה הם גמישים מאד ותוכלי ליצור לוז אישי משלך כאשר כל פגישה תהיה מתוכננת לפי מתי שנוח לך ובהתאם ללקוח.

אנחנו מציעים שירות יקר ומשובח בלבד ולכן אנחנו עובדים עם לקוחות איכותיים ואמידים בלבד כמו תיירים עשירים מחו"ל ואנשי עסקים מכובים שיכולים להרשות לעצמם יאכטות ומלונות יוקרה.

אנחנו מספקים גם שירותי ליווי למסיבות נוצצות ארועיים חשובים של הלקוח או פגישות עסקיות שנדרשת שם נערה יפה ומאטרקטיבית ללקוח.

נדרשת ת.ז. ישראלית ופלאפון נייד זמין, אם את מעוניית להפוך לאחת מהמלאכיות החדשות שלנו או מעוניינת בעוד פרטים צרי איתנו קשר במספר 077-801-0666 או מלאי את הפרטים מלמטה ונחזור אליך בהקדם, בצלחה ומון תודה.

טלפון: 077-801-0666
קליק להוספת תמונות