אלכוהול לפני מפגש עם נערת ליווי

 

למרות ששירותי סקס הם בין השירותים הפופולריים ביותר בעולם שהביקוש עליהם רק עולה עם השנים, הרבה גברים לא מודעים לכלל אחד פשוט, האומר כי לא צריך לשתות אלכוהול לפני מפגש עם נערת ליווי. במאמר זה נסביר מדוע כלל זה קיים ומה עלול לקרות לאדם שבכל זאת מחליט לצרוך אלכוהול לפני המפגש.

 

אלכוהול ונערות ליווי

כאשר אתם נכנסים לאתר שמלא בפרופילים של יצאניות, בוחרים את האחת שהכי מוצאת חן בעיניכם וקובעים עמה פגישה, אתם לא באמת יודעים מי האדם שעומד מולכם. אחרי הכל, מדובר על תחום אפור שלמרבה הצער, עדיין קיימים בו פשעים וכאשר הנכם צורכים אלכוהול לפני המפגש, אתם חושפים את עצמכם לניצול וגנבות כוון שהנכם נמצאים במצב חלש.

בלי שום קשר לעולם הפשע, אלכוהול משפיע על הפוטנציה, וכמו שהצלחתם לנחש, לא בצורה חיובית. אם יצא לכם לצפות בסרטי פורנו עם תסריט, בהם גבר ואישה שותים המון אלכוהול בבר, מכירים ואז מתחילים לעשות סקס פרוע, אלה הם סרטים מעולים ותסריט מעניין, אף בפועל הדברים נראים אחרת לגמרי ובזמן שאתם שותים הרבה וודקה, ברנדי, וויסקי או כל אלכוהול אחר, הדבר בדרך כלל גורם לפין שלכם ליפול במצב הכי לא מתאים.

חשוב להבין כי כאשר הנכם מבקרים בדירות אירוח דיסקרטי, המטרה העיקרית שלכם היא לקבל סיפוק, ליהנות ולהעביר את הזמן בכיף, אך כאשר הדם מלא באלכוהול, קוראים מצבים לא נעימים בהם הפין נופל באמצע הסקס או שאינכם מצליחים לגמור. במקרים גרועים במיוחד, יש גברים שפשוט נרדמו וככה הכסף שלהם התבזבז סתם מבלי שקיימו אפילו יחסי מין.

 

לסיכום,

אתם כבר ילדים גדולים והבחירה היא בסופו של דבר בידיכם, אך איננו ממליצים לשתות אלכוהול לפני מפגשים מסוג זה.

Tags :

ליווי בישראל