גברים נהנים ממין ומוכנים לשלם עליו

בשנים האחרונות חשים לא מעט גברים כי הם מתקשים לתפקד בתחום המיני. יש לכך סיבות שונות. חלק גם חוששים לחזר מחשש שייחשדו בהטרדה מינית. זה אמנם נושא למאמר אחר אבל הוא אינו מנותק לחלוטין מסוגיית צריכתם של גברים שירותי ליווי. יש קשר בין הדברים.

המין עם נערות ליווי הוא ברור. גברים לא צריכים להסביר מדוע הם פונים אל משרד ליווי כשהם רוצים לקיים מגע מיני עם בחורה. הם לא נדרשים להתאמץ "להכניס אותה למיטה". המטרה ברורה לכולם.
עבור גברים רבים, שירות מיני שנקנה בכסף אינו שונה באופן מהותי מתשלום עבור שירות מכל סוג שהוא. הם יודעים כי זה שירות קצוב בזמן המתקיים במסגרת עסקה שתנאיה מסוכמים מראש.

גברים נהנים ממין ומוכנים לשלם עליו. יש מי שיכולים להרשות לעצמם אקסטרה. הם יודעים כי בתחום זה כמו גם בתחומים רבים אחרים, לכסף שלהם יש משקל וכוח. הם ישלמו יותר ולכן יקבלו יותר. זה פשוט.
כאשר גברים מגיעים אל משרד ליווי מוביל בעיר הם נהנים ממניפת אפשרויות מגוונת. לפניהם נערות ליווי עם תמונות אמיתיות. בפנים חשופות, מישירות מבט, הבחורות מציעות עצמן בעצם נוכחותן. הלקוחות הפוטנציאליים יכולים לממש חופש בחירה מלא.

משחר ימי האנושות קיימת משיכה מינית טבעית בין גברים לנשים. המימוש שלה הוא במידה רבה תלוי תרבות, מסורת, פתיחותן או סגירותן של חברות, הגבלות ואיסורים חוקיים ועוד.
אין דרך לאסור על עצם קיום יחסי מין בין גברים ונשים הבוחרים לקיימם מרצונם החופשי, גם אם לא תמיד ניתן לזהות האם קיים רצון חופשי. קיומם של ממשרדי ליווי מסודרים מאפשרים לגברים לצרוך שירותי מין מסודרים, כאשר הם סמוכים ובטוחים כי הבחורות שיספקו להן את השירות הן נקיות, אסתטיות, שומרות על ניקיון, על היגיינה ועל בריאות. נערות ליווי מבית טוב בכל המובנים.

כאשר גברים משלמים במיטב כספם על שירותי ליווי הם לא קונים חזקה או בעלות על הבחורות המשרתות אותם. הם בסך הכל משלמים עבור שירותיהן הנדרשים. גברים נהנים ממין ומשלמים עליו ממיטב כספם. אין כאן כל ניצול.

נערות ליווי בישראל