דרושות נערות ליווי

דרושות נערות לשירות ליווי אקסקלוסיבי

שכר גבוה, בין 2,500₪ ל 3,500₪ למשמרת

אין זה חדש, שירותי ליווי אקסקלוסיביים שכרם טמון בצידם והם אינם מתפשרים על עובדות מצוינות ועל לקוחות מצוינים. אז אם כבר עברת את גיל 18 ואת מחפשת מקום מושלם בכדי להגדיל הכנסה, להשלים את התואר או אפילו להפוך כל מקצוע להנאה? הגיע הזמן להגשים את החלום הישן.

כפי שהבנת, הכול מתחיל ונגמר בך, יש חלומות שצריך ואפשר להגשים ולכן אם עד היום הועסקת במשרות שלא תרמו לרמת מחייתך האישית, לשאיפותייך ולתחושותייך הפנימיות הגיע הזמן להגשים את עצמך באמצעות שירותי ליווי איכותיים. חושבת שאת מתאימה ורוצה להצטרף לצוות של נשים שכבר יודעות ונהנות לצד גברים איכותיים בארץ ובעולם? אם ענית כן על מרבית השאלות מקומך איתנו!

נאת מראה וחכמה? בעלת אינטליגנציה רגשית גבוהה ויודעת להכיר את שפת הגוף של האדם ולפתוח את הלב בכל עת? עצרי! הרשי לנו לפתוח בפנייך עולם שלא הכרת קודם לכן, לצד הדיסקרטיות, המקצועיות וההנאות המדהימות תוכלו להשתכר את שכרך בכבוד לצד יחס מדהים והולם ביותר מטעם המשרד והאנשים שיהיו ממונים עלייך.
בואי להיות חלק ממסיבות נוצצות, מפגשי השקה ועסקים שיפתחו את עולמך ואם את לצורך העניין בדיוק מסיימת את לימודיי המשפטים שלך זה בהחלט יוכל לפתוח לך דלת בהמשך. לא מבינה במה מדובר? נשות האתר שלנו מקבלות את היחס הטוב ביותר ונכון להיום חלקן הגשימו את חייהן מעל למצופה.

מקור הצלחתנו והבידול מכל השאר בא לידי ביטוי ביחס הולם והוגן לנשים שעובדות במסגרת המשרד. וכך לצד כבוד הדדי, יחס טוב ולאחר הכשרה מקיפה ומקצועית תוכלי לצאת ולהעניק ליווי למסיבות, ליווי לעסקים וליווי לכל מטרה על הצד הטוב והמהנה ביותר.

מחפשת בית שהוא מקום עבודה לכל דבר? מעבר למוניטין שלך ושלנו חשוב לנו כי תקבלי את כל הביטחון והשליטה ובעיקר תאהבי ותבלי לצד לקוחות איכותיים ואמידים החל מאנשי עסקים, תיירים מכובדים ועוד.
מעוניינת בפרטים נוספים? רוצה לדעת איך משלבים מקצוע ותחביב יחד? בקרו עוד היום באתר הבית שלנו או השאירי את פרטייך במענה הטלפוני ואנו נשמח להעניק לך את כל הפרטים להמשך ההתקשרות.

055-966-19-29

שירותי ליווי בישראל