ההתנגדויות הנחושות ללגילזציית אטרקציית שירותי ליווי בע"מ

שירותי ליווי בע"מ הדת

מדינת ישראל הדמוקרטית לוקחת את הדת בשיא הרצינות ומעניקה לה חשיבות עליונה כאשר אטרקציות כגון שירותי ליווי נתפסים בפרספקטיבה הזאת כחטא ותאווה.

מדינה שמבססת חוקים איתנים רק על פי הדק לא יכולה להרשות לעצמה את העונג הבלתי מוסרי של שירותי ליווי כאשר כמעט כל אדם דתי ומוסרי בדעתו יראה בזאת כשגיאה בלתי מוצדקת.

לכן זוהי רק אחת מהסיבות האיתנות לעובדה שאמצעים פנומנליים כמו שירותי ליווי אינם לגיטימיים וחוקיים עדיין בארצנו הכחולה לבנה.

נערות ליווי בע"מ המוסריות

מלבד הדת האוכלוסייה מוצאת את העניין כבלתי מוסרי ולא אטי בעליל שבחורה נאה תעבוד בתור נערת ליווי ותעניק את גופה הטהור לחילול שטוף זימה.

משפחות, נשים ופוליטיקאים עם השפעה חזקה רבית אינם מוכנים, מסרבים ומתנגדים שאישה תמכור את הגוף שלה בתמורה לכמה שטרות בכיס שלה.

לכן בכל פעם שסוכנויות שירותי ליווי מנסים להיות לגיטימיים חוקיים ולקחת על עצמם את הפריבילגיה להעניק הנאה לכל אזרח, תמרור עצור אדום מופיע בפניהם והן נאלצים להיכנע.

שירותי ליווי בע"מ כבוד האישה והקריירה

עוד סיבות ששמות אזיקים על שירותי ליווי אלה הן הפמיניסטיות ונשים רבות בארץ שמאמינות שתאווה כזאת מבזה את כל הנשים בארץ, מורידה את הערך שלהן וחושפות אותן בפני התעללות מהמין השני.

נשים נאבקו מאות שנים כדי להגיע למעמד המכובד שהן נמצאות בו היום והחכמות ביניהן יודעות שהן לא מוכנות לסכן ולאבד את הכל בתמורה שכמה נשים נימפומניות ירוויחו כמה מזומנים לכיסים.

סיבה נוספת היא העובדה שאם שירותי ליווי יעברו רבולוציה ויהיו חוקיים, הרבה נשים יתפתו למקצוע וימצאו בעבודה לא מכובדת במקום לשאוף לסיים תואר אקדמי ולנהל חיים מקצועיים ויסודיים.

Tags : , ,

ליווי בישראל