כיצד לתבל תנוחות סקס פשוטות

כיצד לתבל תנוחות סקס פשוטות

זוכרים את הפעם הראשונה שקיימתם יחסי מין? זוכרים את ההתרגשות והציפיה לפעם הבאה? כאשר אנו מנסים משהו בפעם הראשונה, ההתרגשות הנה רבה ואם אהבנו את הדבר החדש שניסינו, אנו ממשיכים לחיות בציפייה לפעם הבא. כך בדיוק קורה ביחסי מין, הסקס הראשון הוא תמיד נורא מרגש, עד כדי כך שמיד אחרי סיומו, אנו ממתינים לפעם הבאה שנוכל לחוות את אותה התחושה. זה השלב בו איננו חושבים על תנוחות סקס שונות ונראה כי לא אכפת לנו כל החיים לעשות סקס באותה התנוחה, העיקר להרגיש את התחושה המדהימה הזו שוב ושוב.

עם זאת, כאשר ההתרגשות הראשונית עוברת ואנו מתחילים להתרגל לכל הרעיון של יחסי מין, אנשים רבים מרגישים צורך להחזיר את ההתרגשות הקודמת והדרך הכי פשוטה לעשות זאת, היא "לתבל" תנוחות סקס פשוטות שכולנו רגילים אליהם:

  1. דוגי סטייל – אחת התנוחות הפופולריות ביותר בעולם. מדובר על תנוחה בה האשה עומדת "על ארבע" והגבר נמצא מאחור. נערות ליווי מציינות כי זו אחת התנוחות האהובות ביותר על לקוחותיהם ורובם תמיד מבקשים לסיים את הסקס דווקא בתנוחה זו. ניתן להוסיף קצת פלפל לתנוחה על ידי צירוף של רהיטים. לדוגמה, ניתן להשכיב את הבחורה על השולחן או מכונת כביסה וכך לקבל הרגשה קצת שונה מהסקס.
  2. מסיונרית – למרות שמדובר על התנוחה הפשוטה ביותר שאין אחד שלא ניסה אותה, ניתן להוסיף לה קצת פלפל ואחת הדרכים לעשות זאת, היא לשנות מיקום, לדוגמה, לעשות את זה על הרצפה ולא על המיטה, כפי שהנכם רגילים.

לסיכום,

על מנת הוסיף קצת פלפל לחיי המין, אין צורך לעשות את התנוחות הקשות ביותר מתוך ספר הקאמסוטרה. להיפך, במכוני ליווי רבים, התנוחות המבוקשות ביותר, הן דווקא התנוחות הפשוטות, אז כל שעליכם לעשות על מנת לגוון קצת את חיי המין שלכם, הוא לשנות את המיקום לתנוחה הרגילה או להוסיף אלמנטים נוספים לסקס.

Tags :

ליווי בישראל