מאמרים

הפעם האחרונה שלי בתור נערת ליווי

איך התחלתי

הייתי בסביבות גיל 25 כשהצטרפתי אל שירותי ליווי אחרי שהבנתי ששום עבודה שמציעים לי לא טובה מספיק עבורי.

הבנתי שאני שונאת לעבודה בקבוצות וצוותים ואני פשוט לא מרוויחה כמו שאני חולמת להרוויח ואז קיבלתי את ההחלטה הנועזת לנסות להיות נערת ליווי.

בהתחלה לא הייתי בטוחה אבל אחרי שמצאתי שירו שמתייחס אלי כמו אל נסיכה והרגשתי שאני עובדת כמו פרילנסרית, הבנתי שמצאתי את מקומי.
למה החלטתי לפרוש מין שירותי ליווי?

שיניתי קידומת והגעתי סוף סוף לגיל 30, לא שאני מאושרת אבל אני מרגישה כאילו אסור לי להיות ילדה יותר וזה שינה את כל הפרספקטיבה שלי.

בתור נערת ליווי כמובן שלא הצלחתי למצוא זוגיות וכשהצלחתי לא הצלחתי לשמור בסוד על המקצוע שלי אז זה תמיד נגמר בפרדה כוזבת.

חוץ מזוגיות הבנתי שהמקצוע הוא לא לנצח וכל אחד מתבגרת בסופו של דבר ואותו יופי מהפנט שהיה לי באמצע שנות העשרים שלי יעלם בקרוב כאילו לא היה.

אז החלטתי להישאר עד סוף 2017, לחסוך כמה שיותר שאני יכולה בתור נערת ליווי ולפתוח עסק. למרות שאני לא בטוחה, אולי אני אפילו יעז ללמוד איזשהו מקצוע.

למה אני ממליצה להיות נערת ליווי

בתור נערת ליווי הרווחתי 900 ₪ לשעה ואפילו 1,000 ₪ אחרי טיפים עם לקוחות שאהבו אותי ולכן לא נדרש ממני לעבוד יותר ממספר שעות בודדות בלילה כדי לרוויח אלפים.

יכולתי לעבוד ממש מעט שעות ולהרוויח מספיק כדי להרשות לעצמי כל דבר שאני חושקת בין אם זה בגדים חדשים, רכב או חופשה בחו"ל.

Tags : ,

נערות ליווי ספרדיות

נערת ליווי אקזוטיות במעצמת מדינת ישראל
כמו כן את בטח מבינים שמישהי כמו נערת ליווי ישראלית לעולם לא תשווה ותהיה אחת אקזוטית מהארץ המגוונות ברחבי העולם.

הרבה גברים כבר ניסו את כל הנערות בארץ בין אם הם רוסיות או ישראליות אבל כבר מזמן משתוקקים לטעם חדש.

לכן הרבה שירותי ליווי מציעים נערות אקזוטיות במעצמת מדינת ישראל, נערות שנבחרו מכל רחבי בגלובוס ומוצעים לכם במחירים אקסקלוסיביים.

נערת ליווי ספרדייה לדוגמה.
נערות ספרדיות הן הרבה יותר מלאות תשוקה, רומנטיות חמות ובעלות אנרגיה חושנית שאינה נגמרת בעולם ולכן הן סנסציה במיטה.

הן הרבה יותר רומנטיות, בעלות יופי ייחודי ומרתקות לשיחה מלבד המיומנויות המיניות שלהן במיטה ויעפו אותכם באויר.

לכן אם אתם מתלבטים בין איזה נערת ליווי אקזוטית אתם רוצים, אז אנחנו ממליצים לכם בחום נערות ספרדיות וחסרות גבולות.

נערת ליווי אקזוטית מחירים.

נערות ליווי אקזוטיות לרוב יעלו יותר מנערה צברית בארץ מכיוון שהן נדירות יותר והגיע כל הדרך מהמדינה אחרת רק כדי לשרת אותכם.

לעומת זאת זה יכול להיות תלוי באיזה שירות ליווי אתם פונים אליו ולכן חלקם עלולים להציע לכם נערות אקזוטיות במחירים זהים לישראליות ואפילו בהנחה.

אפשרות אחרת שיש לכם היא האלטרנטיבה של לפנות אל נערת ליווי ספרדייה פרטית והיא עלולה לקחת ממכם הרבה יותר בפחות מכיוון שהיא אינה שייכת לשום ארגון מקצועי שגובה ממנה אחוזים.

Tags : , ,

שירותי ליווי מיד אחרי שעות העבודה

היתרנות בסקס עם נערת ליווי מיד אחרי העבודה.

לרוב שירותי ליווי מקובלים בשעות הקטנות של הלילה ואפילו רגע לפני שזורחת השמש אבל לא כל איש מקצוע או קריירה יכול להרשות לעצמו להיות ער בשעות הללו וזה יכול להפוך למאוד לא נוח.

אלטרנטיבה יותר נוחה היא להגיע אל המכון מיד אחרי שעות העבודה בסביבות אחר הצהריים וליהנות מיד מהפינוק שאתם אוהבים ושמגיע לכם.

כמו כן מחקרים מדעיים מוכיחים שסקס טוב מעלה מיד את רמת הדופימינים במוח ומזניק את רמת השמחה והאושר.

כאשר בנוסף המחקרים מוכיחים שהסקס מפיג משמעותית מתחים מצטברים והם נעלמים כאילו לא היו, לכן זה אידיאלי לבוא מיד אחרי העבודה, או אפילו לעשות הפסקה קצרה מין העבודה כשהמתח נמצא בשיא.

קל יותר לבגוד אחרי העבודה עם נערת ליווי דיסקרטית.

כמו כן גם קל הרבה יותר לבגוד מיד אחרי שעות העבודה או בזמן שעות העבודה כי האישה לא תתערב היכן אתם נמצאים ולא יהיה לה שום תמריץ לחשוד בכם.

אתם בקלות יכולים לומר שאתם בסידורי עבודה כלשהם או בפגישה חשובה ואינכם יכולים לדבר והתירוץ הזה יעבוד כמו קסם.

כך תוכלו בכל יום בשבוע, רגע אחרי שאתם מסיימים לעבוד, לקפוץ אל שירותי ליווי ולהתענג ולהתפנק מבלי לחשוש להיתפס.

מחירים עבור שירותי ליווי לשעות אחרי הצהריים המאוחרות.

השירות בשעות היום הוא זול משמעותית יותר מאשר בשעות הקטנות של הלילה מכיוון שיש הרבה פחות יותר ביקוש באותם שעות כשהשמש עדיין זורחת.

ברגע שמחשיך, רק אז מתחילים להתקבץ הלקוחות ומתחילים לבקש את הרגע הרומנטי שלהם עם נערה, אז לכן אם תבואו מוקדם תוכלו להזיל את ההוצאות העלויות שלכם על נערת ליווי.

המחירים בלילות לרוב ינועו בין 450 ₪ עד ל-1,200 ₪ אם הנערה ממש איכותית אבל בשעות הצהריים המחירים ישתנו בעשרות עד מאות שקלים.

Tags :

סקס באוטו – המדריך האולטימטיבי

 

בני זוג שנמצאים ביחד כבר זמן מה, ככל הנראה כבר ניסו את כל ה"לוקיישנים" בבית ומחפשים להוסיף קצת פלפל לחיי המין שלהם, למצוא מיקום חדש שלא היו בו. זה הרגע בו אחד מבני הזוג מעלה את הרעיון של סקס באוטו. מדובר על חוויה מעניינת ועל מנת להפוך אותה לכמה שיותר מהנה, הכנו עבורכם מדריך זה, בו רשמנו 3 טיפים שיכולים לעזור לכם.

סקס באוטו – המדריך האולטימטיבי

כמובן שהתנאי הראשון שצריך להתקיים על מנת לקיים יחסי מין באוטו, הוא נוכחות של רכב. 🙂 אם לאחד מבני הזוג יש רכב, אז חצי עבודה כבר נעשתה. כעת, כל שעליכם לעשות, הוא ליישם את הטיפים שלנו וההנאה מובטחת:

  1. תנוחה – כמו שכבר הצלחתם לשים לב, ברכב אין כל כך הרבה מקום כמו בבית ואנשים רבים שמקיימים יחסי מין ברכב בפעם הראשונה מוצאים את עצמם מחפשים פוזות נוחות, מה שמסתיים בכישלון כי כל תהליך החיפוש מוריד את החשק לגמרי. כך שחשבו מראש על תנוחות שיהיו מתאימות לשניכם.
  2. חניה – בגלל שמדובר על רכב, כולנו יודעים שיש בו חלונות. כך שאם אתם לא רוצים שההולכים ושבים יצפו בכם או עוד יותר גרוע, יצלמו במצלמה של הטלפון וישימו באינטרנט, צריך לבחור מקום שקט שאין בו הרבה אנשים. לדוגמה, נערות ליווי רבות מקיימות יחסי מין ברכב עם הלקוחות, הן ממליצות לנסוע לחניות של בתים פרטיים נטושים או אזורים מדבריים.
  3. חם או קר? – אנחנו גרים במדינה חמה מאוד ועל מנת ששניכם לא תסבלו מחום בזמן האקט, חשוב לא לכבות את האוטו, להשאיר אותו מונע ולהדליק מזגן.

 

לסיכום,

סקס ברכב, הרבה יותר כיף מקיום יחסי מין בדירות אירוח דיסקרטיות ואם ברצונכם לגוון את חיי המין שלכם, אנו ממליצים לנסות זאת לפחות פעם אחת.

Tags :

למה שירותי ליווי צריכים להיות חוקיים?

כל מי שקורה עיתונים בימינו, רואה חדשות בטלוויזיה או נכנס מדי פעם לאתרי חדשות באינטרנט, יודע שמקרים של אלימות כלפי נשים העובדות בתחום של שירותי סקס, הם דברים שקורים הרבה. למרות ששירותי זנות הנם חוקיים בישראל (ניתן לקבל סקס תמורת תשלום, אך אסור לנהל בתי בושת או לשדל לזנות), עדיין ישנם אנשים אשר מנסים להעלים שירות זה לגמרי, כאשר האחרים דורשים להפוך שירותי ליווי למוסדרים בחוק. מה שבטוח, שני הצדדים מעוניינים להשמיד את האלימות בתחום זה. במאמר זה נסביר למה שירותי סקס צריכים להיות חוקיים וכיצד זה ישפיע על המצב במדינה.

 

סקס ופוליטיקה

כמו שציינו מקודם, למרבה הצער, זנות עדיין אינה מוסדרת בחוק באופן מלא במדינת ישראל וזו בדיוק הסיבה לכך שנשים רבות העובדות בתחום זה סובלות מאלימות מצד הלקוחות שלהם.

למרות האיסורים לנהל בתי בושת, מכוני סקס עדיין מנוהלים על ידי אנשים מהתחום ובגלל שהנושא אינו מוסדר בחוק, נשים זונות אינן מקבלות את כל הזכויות המגיעות להם וסובלות מאלימות.

לפי הנתונים, במדינות בהן הזנות הפכה להיות חוקית, כגון ניו זילנד, הולנד, שוויץ ועוד, אחוז האלימות ירד פלאים וגם אותן הנשים הפסיקו להתבייש במקצוע שלהן, להסתתר והתחילו סוף סוף, להתפרנס בכבוד. ברגע שתחום זה הופך להיות חוקי, נערות ליווי מקבלות את כל הזכויות המגיעות להן כעצמאיות או כשכירות, תלוי אם הנן מנהלות את עצמן או עובדות במכון סקס.

 

ניתן לדבר על הנושא המון, להמשיך להחביא בתי בושת תחת השמות מכון לעיסוי ארוטי או מועדון חשפנות, אך עד שכולנו לא נפעל למען שלומם של עובדי סקס ועתיד טוב יותר, הדברים יישארו כמו שהם היום. לכן, חובה על כולנו לעלות את המודעות לנושא.

Tags :

אלכוהול לפני מפגש עם נערת ליווי

 

למרות ששירותי סקס הם בין השירותים הפופולריים ביותר בעולם שהביקוש עליהם רק עולה עם השנים, הרבה גברים לא מודעים לכלל אחד פשוט, האומר כי לא צריך לשתות אלכוהול לפני מפגש עם נערת ליווי. במאמר זה נסביר מדוע כלל זה קיים ומה עלול לקרות לאדם שבכל זאת מחליט לצרוך אלכוהול לפני המפגש.

 

אלכוהול ונערות ליווי

כאשר אתם נכנסים לאתר שמלא בפרופילים של יצאניות, בוחרים את האחת שהכי מוצאת חן בעיניכם וקובעים עמה פגישה, אתם לא באמת יודעים מי האדם שעומד מולכם. אחרי הכל, מדובר על תחום אפור שלמרבה הצער, עדיין קיימים בו פשעים וכאשר הנכם צורכים אלכוהול לפני המפגש, אתם חושפים את עצמכם לניצול וגנבות כוון שהנכם נמצאים במצב חלש.

בלי שום קשר לעולם הפשע, אלכוהול משפיע על הפוטנציה, וכמו שהצלחתם לנחש, לא בצורה חיובית. אם יצא לכם לצפות בסרטי פורנו עם תסריט, בהם גבר ואישה שותים המון אלכוהול בבר, מכירים ואז מתחילים לעשות סקס פרוע, אלה הם סרטים מעולים ותסריט מעניין, אף בפועל הדברים נראים אחרת לגמרי ובזמן שאתם שותים הרבה וודקה, ברנדי, וויסקי או כל אלכוהול אחר, הדבר בדרך כלל גורם לפין שלכם ליפול במצב הכי לא מתאים.

חשוב להבין כי כאשר הנכם מבקרים בדירות אירוח דיסקרטי, המטרה העיקרית שלכם היא לקבל סיפוק, ליהנות ולהעביר את הזמן בכיף, אך כאשר הדם מלא באלכוהול, קוראים מצבים לא נעימים בהם הפין נופל באמצע הסקס או שאינכם מצליחים לגמור. במקרים גרועים במיוחד, יש גברים שפשוט נרדמו וככה הכסף שלהם התבזבז סתם מבלי שקיימו אפילו יחסי מין.

 

לסיכום,

אתם כבר ילדים גדולים והבחירה היא בסופו של דבר בידיכם, אך איננו ממליצים לשתות אלכוהול לפני מפגשים מסוג זה.

Tags :

כיצד לתבל תנוחות סקס פשוטות

כיצד לתבל תנוחות סקס פשוטות

זוכרים את הפעם הראשונה שקיימתם יחסי מין? זוכרים את ההתרגשות והציפיה לפעם הבאה? כאשר אנו מנסים משהו בפעם הראשונה, ההתרגשות הנה רבה ואם אהבנו את הדבר החדש שניסינו, אנו ממשיכים לחיות בציפייה לפעם הבא. כך בדיוק קורה ביחסי מין, הסקס הראשון הוא תמיד נורא מרגש, עד כדי כך שמיד אחרי סיומו, אנו ממתינים לפעם הבאה שנוכל לחוות את אותה התחושה. זה השלב בו איננו חושבים על תנוחות סקס שונות ונראה כי לא אכפת לנו כל החיים לעשות סקס באותה התנוחה, העיקר להרגיש את התחושה המדהימה הזו שוב ושוב.

עם זאת, כאשר ההתרגשות הראשונית עוברת ואנו מתחילים להתרגל לכל הרעיון של יחסי מין, אנשים רבים מרגישים צורך להחזיר את ההתרגשות הקודמת והדרך הכי פשוטה לעשות זאת, היא "לתבל" תנוחות סקס פשוטות שכולנו רגילים אליהם:

  1. דוגי סטייל – אחת התנוחות הפופולריות ביותר בעולם. מדובר על תנוחה בה האשה עומדת "על ארבע" והגבר נמצא מאחור. נערות ליווי מציינות כי זו אחת התנוחות האהובות ביותר על לקוחותיהם ורובם תמיד מבקשים לסיים את הסקס דווקא בתנוחה זו. ניתן להוסיף קצת פלפל לתנוחה על ידי צירוף של רהיטים. לדוגמה, ניתן להשכיב את הבחורה על השולחן או מכונת כביסה וכך לקבל הרגשה קצת שונה מהסקס.
  2. מסיונרית – למרות שמדובר על התנוחה הפשוטה ביותר שאין אחד שלא ניסה אותה, ניתן להוסיף לה קצת פלפל ואחת הדרכים לעשות זאת, היא לשנות מיקום, לדוגמה, לעשות את זה על הרצפה ולא על המיטה, כפי שהנכם רגילים.

לסיכום,

על מנת הוסיף קצת פלפל לחיי המין, אין צורך לעשות את התנוחות הקשות ביותר מתוך ספר הקאמסוטרה. להיפך, במכוני ליווי רבים, התנוחות המבוקשות ביותר, הן דווקא התנוחות הפשוטות, אז כל שעליכם לעשות על מנת לגוון קצת את חיי המין שלכם, הוא לשנות את המיקום לתנוחה הרגילה או להוסיף אלמנטים נוספים לסקס.

Tags :

3 סרטי הסקס המובילים של מפורסמים

זה לא סוד כי מפורסמים רבים מתחילים את הקריירה שלהם דווקא עם סרטי סקס. זאת משום שכוכבים רבים של היום לא הצליחו לעבור אודישנים בצעירותם ובכל זאת רצו לזכות בתהילה כי האמינו בעצמם. אנשים אלה מצאו דרך עקיפה להתפרסם והיא על ידי סרטי סקס.

רבים מהם השתתפו במספר סרטים ארוטיים, מה שהקפיץ את הקריירה שלהם ולאחר מכן התחילו לקבל הזמנות להצטלם בסרטים, להנחות תכניות ולשיר. במאמר זה נציין 3 סרטי סקס מובילים של מפורסמים.

3 סרטי הסקס המובילים של מפורסמים

לינדסי לוהן – כאשר אומרים באותו המשפט את המילה "סקס" ו"מפורסמים" אי אפשר שלא לחשוב לינדסי האגדתית. אחד הסרטים הפופולריים ביותר עם השתתפותה, הוא "אני יודע מי הרג אותי", שם הדוגמנית והשחקנית הצעירה השתתפה בתפקיד של חשפנית במועדון. סרט זה זכה לפופולריות רבה ולאחר הקרנתו, הקריירה של לינדסי זינקה פלאים. ישנם מקורות המציינים כי בעבר לינדסי עבדה כנערות ליווי, אך דבר זה לא הוכח בוודאות.

פמלה אנדרסון – ילדי שנות ה90 מכירים טוב מאוד את פמלה אנדרסון מהסדרות המפורסמות ביותר בטלוויזיה ששודרו באותה התקופה. עם זאת, לא הרבה יודעים כי הקריירה של פמלה התחילה דווקא מקלטת סקס. היא וחבר שלה, מתעופף של להקה מפורסמת, צילמו את עצמם מקיימים יחסי מין ושנתיים לאחר מכן, הקלטת הודלפה וכל העיתונים והחדשות התחילו לדבר על זה. הדבר הפך את פמלה למפורסמת תוך יום ומאותו הרגע היא לא הפסיקה לקבל הצעות לקמפיינים, סרטים ותכניות טלוויזיה. ישנם שמועות כי ראו את פמלה כמה פעמים במכוני ליווי, עם זאת, כמו במקרה של לינדסי, לא ניתן להוכיח זאת וככל הנראה מדובר על שמועות בלבד.

פריס הילטון – אחת הקלטות המפורסמות ביותר, היא של פריס הילטון שבשנת 2003 הייתה אנונימית לגמרי, אך לאחר הדלפת קלטת הסקס שלה יחד עם דאז ריק סלומון, לא היה אדם אחד שלא הכיר את פריס. מאז זכתה להצטלם במספר סרטים וכרגע הנה מנחה תכנית ריאליטי משלה.

Tags :

2 סצנות סקס הכי פופולריות

כולנו אוהבים לצפות בסרטים וזו הסיבה לכך שבתי הקולנוע תמיד מלאים בילדים, זוגות ואנשים מכל הסוגים. סרטים זה משהו שמשותף לכולנו ואין בעולם בן אדם אחד שלא ראה לפחות סרט אחד בחייו.

עם כל האהבה שלנו לסרטים, ישנן סצנות שנשארות בזיכרוננו במשך שנים וסצנות אלה, הן בדרך כלל, סצנות סקס. במאמר זה נציין שתי סצנות סקס הכי פופולריות בתולדות הקולנוע.

קולנוע וסקס

כאשר הנכם מגיעים לקולנוע, הכרטיסים לסרטים שונים לא נמכרים לכל אחד, אלא על פי גיל. לדוגמה, ישנם סרטים שהכניסה אליהם מוגבלת לגילאים 16 ו18+. בדרך כלל, סרטים אלה מכילים סצנות סקס ואלה הם הסרטים הטובים ביותר.

אידיוטים (1998) – סרט שעשה וממשיך לעשות המון רעש סביבו, למרות שעברו כבר כמעט 20 שנה מאז השקתו. בעקבות סרט זה, נערות ליווי רבות מקבלות הצעות להגשים את הסצנה החמה ביותר בסרט, במציאות. למי שלא ראה את הסרט, מדובר על חבורה של אנשים, אשר מנסים למצוא את ה"אידיוט הפנימי שלהם" ומתנהגים כבעלי פיגור שכלי.

הסרט הנו בעל משמעות עמוקה, אך הסצנה המרעישה ביותר, היא כאשר אחד השחקנים הראשיים מבקש לעשות אורגיה כמתנה ליום הולדתו. בקיצור, מי שטרם ראה סרט זה, אנו ממליצים לצפות בו בחום.

משחקי הכס – איך נדבר על קולנוע וסקס מבלי להזכיר את משחקי הכס? הסדרה הפופולרית ביותר בשנים האחרונות שיצרה המון רעש סביבה בשל התסריט המעניין וכמובן סצנות סקס לוהטות. זאת, אגב, הסדרה היחידה שלא הצלחנו לבחור בה את סצנת סקס הטובה ביותר (ויש הרבה), כך שאנו משאירים זאת לשיפוטכם.

דרך אגב, הסדרה הפכה להיות עד כדי כך פופולרית עד שבחו"ל הוקמו כבר כמה מכוני ליווי בסגנון משחקי הכס.

Tags :

3 סיבות למה בנות שונאות למצוץ

אין גבר אחד בעולם שלא אוהב כשיורדים לו. במיוחד שמדובר על בחורה שיש לו רגשות אליה, זוהי חוויה מהנה ביותר. לעתים, הנשים שהנכם נמצאים עמן בקשר קבוע, מסרבות לרדת לכם ועקב חוסר ברירה, לאחר זמן רב אתם מוצאים אתם עצמכם פונים לנערות ליווי. במאמר זה נסביר למה בנות שונאות למצוץ.

3 סיבות למה בנות שונאות למצוץ

למען האמת, זה לא שהבחורות לא אוהבות לרדת, אלא הן לא אוהבות לרדת ספציפית לכם. לדוגמה, ישנם גברים רבים, אשר יוצאים עם חברה כבר במשך כמה שנים וכל השנים האלה הם מנסים לשכנע אותה לנסות סקס אוראלי, אך אינה מסרבת בכל פעם.

לעתים קרובות, גברים אלו מרגישים שהם מפספסים משהו חשוב בחיים והולכים אל נערת ליווי. חשוב להבין כי אותה חברה שהנכם יוצאים איתה, יכולה לרדת לגברים אחרים, אך לא מוצצת לכם מכמה סיבות אפשריות שמתביישת לציין אותן:

היגיינה – ישנם גברים אשר לא שומרים על רמת היגיינה רצויה. לדוגמה, לא שותפים את איבר המין בצורה טובה, לא מגלחים את הפין והביצים. הדבר הופך סקס אוראלי למשהו לא נעים ולכן הבחורות מסרבות. שימו לב כי כאשר הנכם מגיעים לדירות אירוח דיסקרטיות ועושים סקס עם נערת ליווי, אחד הדברים שהנכם מתבקשים לעשות, זה להתקלח.

שיתוף פעולה – סיבה נוספת שבגללה נשים מסרבות לרדת ומעדיפות שתשתמשו בשירותי סקס, זה שיתוף פעולה. יכול להיות שהיא רוצה שתרדו לה בחזרה ואם אינכם עושים זאת, היא לא מרגישה צורך לרדת גם לכם.
אי עמידה בציפיות – אחרי שנשים צופות בסרטי סקס ורואות כיצד הנשים שם יורדות לגברים, את המקצועיות. אינן מפחדות לא לעמוד בציפיות שלכם ומעדיפות לוותר על התענוג לגמרי.

Tags : ,

נערות ליווי בישראל