נערות ליווי וחדרים לפי שעה

לאלו מכם שנשואים או במערכת יחסים, להזמין נערת ליווי הביתה לא תמיד רעיון כל כך טוב, אתם עלולים להשאיר עקבות בטעות או שאולי האישה או הילדים עלולים לחזור מוקדם הביתה ולמצוא אותכם, לכן עדיף לשמור על דיסקריטוית וסודיות מוחלטת ולשכור חדר בתי מלון אכסנייה או צימר.

בית מלון או צימר עלולים להראות לפעמים כהוצאה גבוה מידי ולכן חדרים לפי שעה נהיו פופולריים מאד בקרב גברים שמתמשים ב שירותי ליווי, לשכור לילה בבית מלון יכול להיות יקר ולא נחוץ לא צריכים יותר משעה שעתיים של בילוי ולכן גם החדרים לפי שעה הם הפיתרון האידיאלי.

חדרים לפי שעה עובדים בדרך כלל עם שירותי ליווי בסינכרון וכשמחלטים להשתמש ב שירותי ליווי הם יכולים להציע לכם מספר אזורים בהם יש חדרים לפי שעה, חלק מהחדרים האלו ימצאו בסביבה נסתרת ובמרחק מאזורים מרכזיים לאלו שלא רוצים להתקל בטעות במכר או בחברה של האישה, להכן הם מציעים סביבה אינטימית ודיסקריטית.

כמו בתי מלון וצימירים החדרים לפי שעה יציעו לכם מגוון של שירותים חלקם יוכלו להביא אליכם אלכוהול ואוכל לחדר וחלקם יציעו לכם חדרים יוקרתיים יותר עם עיצוב מרשים ואפילו ג'קוזי בחדר, יש לקחת בחשבון שחדרים אלו יהיו יקרים יותר כאשר החדרים הפשוטים יכולים להגיע לעשרות שקלים לשעה עלה עלולים להגיע למאות שקלים.

כשאר מחלטים להשתמש ב שירותי ליווי כדי לקחת בחשבון את כל ההוצאות הנלוות כגון דלק מזון או אלכוהול בנוסף שתרצו לרכוש או שירתי אקסטרא שהנערת הליווי מציע. בילוי כזה יכול לצאת יקר יותר ממה שציפיתם ולכן כדי להציב תקציב מחושב מראש, לפעמים תצתרכו לתפשר על מקום בין אם זה חדר להשכרה פשוט או בין עם תצתרכו להתפשר על המראה והשירותים שה נערת ליווי מציע.

Tags : , , ,

ליווי בישראל