נערות ליווי יוצאות לחופשה

נערת ליווי יכולה להרשות לעצמה חופשה יוקרתית בחו"ל או רק בילוי מוגבל בארץ?

נערות ליווי מרוויחות בין 300 ₪ לשעה ל-3,000 ₪ לשעה ואם ניקח את הממוצע שמרוויחות את ה-700 ₪ בקלות, נגלה שהן מרוויחות כמעט כ-חצי מיליון בסוף השנה.

נערת ליווי חרוצה שמקפידה לעבודה באופן מקצועי ומסודר כמו משרה, תמצא את עצמה בסוף החודש עם מזוודות של כסף שאפילו עורכי דין ורופאים לא מרוויחים.

מה שמעניק להן את הפריבילגיה לצאת לחופשות היוקרתיות והמשובחות ביותר שהן אי פעם חלמו לטעום מהן כאשר הלו"ז שלהן נקבע לחלוטין על ידן.

כל כמה זמן נערת ליווי יכולה לצאת לחופשה בחו"ל?

נערת ליווי שמרוויחה בין 600\700 חשבון הבנק הפיננסי שלה אחרי שעה, תעבוד מספר שעות בלילה במקום להוריד את החוטיני האדמדם שלה פעם בלילה ואם יש לה מזל היא אפילו תפגוש ג'נטלמן וישכור אותה ללילה שלם.

מצד אחד שירותי ליווי לא נמשכים לנצח ולאחר גיל 35 יהיה להן מאד קשה למצוא את עצמן במקצוע אבל מצד שני עם הסכומים שהן מרוויחות הן יכולות ליזום חופשה חלומיות בכל חודש נתון בשנה.

החכמות מהן יחסכו למצוא הבא שלהן, לעסק או ללימודים אקדמיים כד להשתלב במקצועיות בחברה אבל אלה שרוצות לטעום מכל מה שלחיים יש להציע, ימצאו את עצמן בקרביים שותות קוקטיילים ללא חזייה.

 לאן נערות ליווי יוצאת לחו"ל?

נערות ליווי נוסעות לכל מדינה שכל אישה ליברלית ופרועה תחלום להגיע אליה. חלקן אולי ימשכו יותר למסיבות החייתיות ביותר וייסעו לאיביזה כדי לחגוג, לרקוד ולהשתכר עד עמקי נשמתן.

חלקן אולי אוהבות את האקזוטיות ויטוסו למדינות לוהטות וחמות שהם שותים את הקוקטיילים מתוך קוקוס אותנטי וטרי.

וחלקן אולי פשוט אוהבות שקט והן יעדיפו לנסוע לאיטליה או פריס כדי לראות מהו יופי אורבני אמיתי ליהנות מלהיות במדינה רחוקה ואחרת ממה שהן מכירות.

Tags : , ,

נערות ליווי בישראל