סקס באוטו – המדריך האולטימטיבי

 

בני זוג שנמצאים ביחד כבר זמן מה, ככל הנראה כבר ניסו את כל ה"לוקיישנים" בבית ומחפשים להוסיף קצת פלפל לחיי המין שלהם, למצוא מיקום חדש שלא היו בו. זה הרגע בו אחד מבני הזוג מעלה את הרעיון של סקס באוטו. מדובר על חוויה מעניינת ועל מנת להפוך אותה לכמה שיותר מהנה, הכנו עבורכם מדריך זה, בו רשמנו 3 טיפים שיכולים לעזור לכם.

סקס באוטו – המדריך האולטימטיבי

כמובן שהתנאי הראשון שצריך להתקיים על מנת לקיים יחסי מין באוטו, הוא נוכחות של רכב. 🙂 אם לאחד מבני הזוג יש רכב, אז חצי עבודה כבר נעשתה. כעת, כל שעליכם לעשות, הוא ליישם את הטיפים שלנו וההנאה מובטחת:

  1. תנוחה – כמו שכבר הצלחתם לשים לב, ברכב אין כל כך הרבה מקום כמו בבית ואנשים רבים שמקיימים יחסי מין ברכב בפעם הראשונה מוצאים את עצמם מחפשים פוזות נוחות, מה שמסתיים בכישלון כי כל תהליך החיפוש מוריד את החשק לגמרי. כך שחשבו מראש על תנוחות שיהיו מתאימות לשניכם.
  2. חניה – בגלל שמדובר על רכב, כולנו יודעים שיש בו חלונות. כך שאם אתם לא רוצים שההולכים ושבים יצפו בכם או עוד יותר גרוע, יצלמו במצלמה של הטלפון וישימו באינטרנט, צריך לבחור מקום שקט שאין בו הרבה אנשים. לדוגמה, נערות ליווי רבות מקיימות יחסי מין ברכב עם הלקוחות, הן ממליצות לנסוע לחניות של בתים פרטיים נטושים או אזורים מדבריים.
  3. חם או קר? – אנחנו גרים במדינה חמה מאוד ועל מנת ששניכם לא תסבלו מחום בזמן האקט, חשוב לא לכבות את האוטו, להשאיר אותו מונע ולהדליק מזגן.

 

לסיכום,

סקס ברכב, הרבה יותר כיף מקיום יחסי מין בדירות אירוח דיסקרטיות ואם ברצונכם לגוון את חיי המין שלכם, אנו ממליצים לנסות זאת לפחות פעם אחת.

Tags :

נערות ליווי בישראל