3 סיבות למה בנות שונאות למצוץ

אין גבר אחד בעולם שלא אוהב כשיורדים לו. במיוחד שמדובר על בחורה שיש לו רגשות אליה, זוהי חוויה מהנה ביותר. לעתים, הנשים שהנכם נמצאים עמן בקשר קבוע, מסרבות לרדת לכם ועקב חוסר ברירה, לאחר זמן רב אתם מוצאים אתם עצמכם פונים לנערות ליווי. במאמר זה נסביר למה בנות שונאות למצוץ.

3 סיבות למה בנות שונאות למצוץ

למען האמת, זה לא שהבחורות לא אוהבות לרדת, אלא הן לא אוהבות לרדת ספציפית לכם. לדוגמה, ישנם גברים רבים, אשר יוצאים עם חברה כבר במשך כמה שנים וכל השנים האלה הם מנסים לשכנע אותה לנסות סקס אוראלי, אך אינה מסרבת בכל פעם.

לעתים קרובות, גברים אלו מרגישים שהם מפספסים משהו חשוב בחיים והולכים אל נערת ליווי. חשוב להבין כי אותה חברה שהנכם יוצאים איתה, יכולה לרדת לגברים אחרים, אך לא מוצצת לכם מכמה סיבות אפשריות שמתביישת לציין אותן:

היגיינה – ישנם גברים אשר לא שומרים על רמת היגיינה רצויה. לדוגמה, לא שותפים את איבר המין בצורה טובה, לא מגלחים את הפין והביצים. הדבר הופך סקס אוראלי למשהו לא נעים ולכן הבחורות מסרבות. שימו לב כי כאשר הנכם מגיעים לדירות אירוח דיסקרטיות ועושים סקס עם נערת ליווי, אחד הדברים שהנכם מתבקשים לעשות, זה להתקלח.

שיתוף פעולה – סיבה נוספת שבגללה נשים מסרבות לרדת ומעדיפות שתשתמשו בשירותי סקס, זה שיתוף פעולה. יכול להיות שהיא רוצה שתרדו לה בחזרה ואם אינכם עושים זאת, היא לא מרגישה צורך לרדת גם לכם.
אי עמידה בציפיות – אחרי שנשים צופות בסרטי סקס ורואות כיצד הנשים שם יורדות לגברים, את המקצועיות. אינן מפחדות לא לעמוד בציפיות שלכם ומעדיפות לוותר על התענוג לגמרי.

Tags : ,

נערות ליווי בישראל