3 סרטי הסקס המובילים של מפורסמים

זה לא סוד כי מפורסמים רבים מתחילים את הקריירה שלהם דווקא עם סרטי סקס. זאת משום שכוכבים רבים של היום לא הצליחו לעבור אודישנים בצעירותם ובכל זאת רצו לזכות בתהילה כי האמינו בעצמם. אנשים אלה מצאו דרך עקיפה להתפרסם והיא על ידי סרטי סקס.

רבים מהם השתתפו במספר סרטים ארוטיים, מה שהקפיץ את הקריירה שלהם ולאחר מכן התחילו לקבל הזמנות להצטלם בסרטים, להנחות תכניות ולשיר. במאמר זה נציין 3 סרטי סקס מובילים של מפורסמים.

3 סרטי הסקס המובילים של מפורסמים

לינדסי לוהן – כאשר אומרים באותו המשפט את המילה "סקס" ו"מפורסמים" אי אפשר שלא לחשוב לינדסי האגדתית. אחד הסרטים הפופולריים ביותר עם השתתפותה, הוא "אני יודע מי הרג אותי", שם הדוגמנית והשחקנית הצעירה השתתפה בתפקיד של חשפנית במועדון. סרט זה זכה לפופולריות רבה ולאחר הקרנתו, הקריירה של לינדסי זינקה פלאים. ישנם מקורות המציינים כי בעבר לינדסי עבדה כנערות ליווי, אך דבר זה לא הוכח בוודאות.

פמלה אנדרסון – ילדי שנות ה90 מכירים טוב מאוד את פמלה אנדרסון מהסדרות המפורסמות ביותר בטלוויזיה ששודרו באותה התקופה. עם זאת, לא הרבה יודעים כי הקריירה של פמלה התחילה דווקא מקלטת סקס. היא וחבר שלה, מתעופף של להקה מפורסמת, צילמו את עצמם מקיימים יחסי מין ושנתיים לאחר מכן, הקלטת הודלפה וכל העיתונים והחדשות התחילו לדבר על זה. הדבר הפך את פמלה למפורסמת תוך יום ומאותו הרגע היא לא הפסיקה לקבל הצעות לקמפיינים, סרטים ותכניות טלוויזיה. ישנם שמועות כי ראו את פמלה כמה פעמים במכוני ליווי, עם זאת, כמו במקרה של לינדסי, לא ניתן להוכיח זאת וככל הנראה מדובר על שמועות בלבד.

פריס הילטון – אחת הקלטות המפורסמות ביותר, היא של פריס הילטון שבשנת 2003 הייתה אנונימית לגמרי, אך לאחר הדלפת קלטת הסקס שלה יחד עם דאז ריק סלומון, לא היה אדם אחד שלא הכיר את פריס. מאז זכתה להצטלם במספר סרטים וכרגע הנה מנחה תכנית ריאליטי משלה.

Tags :

נערות ליווי בישראל